Villanyszerelő (m/f/d)

Rimpar
Órabér 18,50 € Munkaidő: 06:00-16:00/07:00-17:00 Jó átvételi lehetőség

Ambiciózus, tehetséges munkatársakat keresünk ügyfelünk, a miniatűr és nagy pontosságú golyóscsapágyak vezető globális gyártója számára.
Új szakmai kihívás vár rád a Rimpar telephelyén.

Az Ön előnyei:

  • Órabér: 18,50 €
  • Rugalmas munkaidő nappali műszakban 06:00 - 16:00 vagy 07:00 - 17:00 óra között
  • Gyors és egyszerű belépés
  • Személyes és szakmai fejlődés
  • Hozzáértő és barátságos támogatás a csapattól

Az Ön feladatai:

  • Gépjavítás (a kontaktorvezérléstől a logó és a PLC-n át a CNC gépig).
  • Gépek átalakítása/bővítése és csatlakoztatása
  • Kisebb vezérlőszekrények bekötése
  • Kisebb módosítások az épületgépészeti berendezésekben

  • Villanyszerelő/elektronikai technikus/elektrotechnikus (m/f/d) szakképesítéssel rendelkezik.
  • A villamossági ágazatra vonatkozó jogi követelmények átfogó ismerete.
  • Önálló és önálló munkavégzés

Pályázók és vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek. Új állást szeretne. A Schütze + Seifertnél való jelentkezés még soha nem volt ilyen egyszerű. Vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

Munkahely: 97222 Rimpar
Kununu - Top Company
Rimpar 97222 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-03-01
Beszéljen velünk