Pomocnik - metal (m/k/d)

Allendorf (Eder)
Czas pracy na 3 zmiany Umowa na czas nieokreślony Dopłaty branżowe Możliwość przejęcia

Zostań ważną częścią dynamicznej firmy! Dla naszego znanego, wieloletniego klienta z Allendorf (Eder) poszukujemy kilku Pomocników - Metal (m/k/d).

Osoby zmieniające karierę lub rozpoczynające karierę są również mile widziane!

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 15,53 € do 22,28 €
  • Dodatek sobotni 5,- €/godzinę (praca w soboty na zasadzie dobrowolności)
  • Duże szanse na zatrudnienie

Twój profil:

  • Początkowe doświadczenie jako asystent produkcji (m/f/d) będzie dodatkowym atutem
  • Masz zręczne ręce
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Wkładanie i wyjmowanie elementów
  • Sprawdzanie gotowych części

Jeśli ta oferta pracy nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko!

Miejsce pracy: 35108 Allendorf (Eder)
Allendorf (Eder) 35108 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-11-23