PL

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Księgowy ds. płac (m/k/d)

Wertheim
atrakcyjne wynagrodzenie Planowane przejęcie w firmie klienta

Stań się częścią historii sukcesu i rozpocznij swoją karierę w tradycyjnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie z regionu.

Ciekawy? W takim razie wyślij nam swoją aplikację już teraz - czekamy na Twoją wiadomość!

Twoje zalety

  • Długotrwałe zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy z perspektywą przyjęcia do pracy w firmie klienta w najbliższym czasie.
  • Uczciwe wynagrodzenie oparte na Twoich oczekiwaniach
  • Szkolenia zawodowe i dobre możliwości dalszego kształcenia
  • Nowoczesne miejsce pracy i przyjazny zespół
  • Ciekawe i ekscytujące zadania
  • Bezpłatny coaching dla kandydatów i towarzyszenie im podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • Kompetentne wsparcie ze strony naszego zespołu
  • Aktualna ocena kununu Schütze + Seifert: 4,6 ze wskaźnikiem rekomendacji 100%.

Co przynosisz ze sobą

  • Ukończone szkolenie handlowe (pracownik biurowy (m/k/d), administrator personalny (m/k/d) lub podobne) oraz praktyczne doświadczenie w zakresie księgowości płacowej
  • Pewna obsługa MS Office i odpowiedniego oprogramowania HR
  • Dobra znajomość podatku od wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
  • Zdolność do pracy w zespole i orientacja na usługi
  • Umiejętności organizacyjne oraz samodzielny i sumienny sposób pracy

Te zadania czekają na ciebie

  • Samodzielne prowadzenie miesięcznej księgowości płacowej dla określonej grupy pracowników
  • Utrzymanie głównych danych osobowych
  • Sprawdzanie nieobecności
  • Prowadzenie księgowości kosztów podróży
  • Odpowiedzialność za zarządzanie umowami i firmowe programy emerytalne
  • Osoba kontaktowa dla pracowników we wszystkich sprawach związanych z płacami
  • Prowadzenie korespondencji z urzędami i władzami

Nie do końca to, czego szukasz? Nie ma problemu - mamy jeszcze wiele wolnych miejsc w sektorze komercyjnym. Po prostu skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy idealną pracę dla Ciebie.

Miejsce pracy: 97877 Wertheim
Kopiowanie ogłoszeń o pracę Link skopiowany
Kununu - Top Company
Wertheim 97877 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2022-04-05
Interesuje Cię ta praca?
Porozmawiaj z nami
Masz pytania lub szukasz pracy? To porozmawiaj z nami!
Porozmawiaj z nami o
Umówić się na spotkanie
Jesteś zainteresowany pracą? W takim razie umów się na spotkanie.