Księgowy (m/f/d)

Würzburg
od 3 800 38,5 godzin tygodniowo Bardzo dobre możliwości rozwoju

Jesteś wszechstronny w księgowości i lubisz pracować w zorganizowany i niezależny sposób? Wolisz się organizować i dokładnie wiesz, jakie są Twoje priorytety? W takim razie jesteś dla nas idealnym kandydatem. Skorzystaj z okazji i rozpocznij karierę w firmie, która oferuje najlepsze możliwości rozwoju i bezpieczeństwo zatrudnienia. Polecimy Cię naszemu klientowi, umożliwimy rozpoczęcie pracy i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  1. Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 3 800 €)
  2. Elastyczne godziny pracy (38,5 godziny tygodniowo)
  3. Interesujących zajęć w dynamicznie rozwijającej się i zrównoważonej firmie
  4. Dobre możliwości rozwoju zawodowego i kariery
  5. Ukierunkowane szkolenie wprowadzające

Twój profil:

  1. Ukończone szkolenie handlowe (referent podatkowy (m/f/d), referent przemysłowy (m/f/d), księgowy (m/f/d) lub podobne) lub porównywalne kwalifikacje
  2. Doświadczenie zawodowe w dziedzinie rachunkowości finansowej/bilansowej
  3. Pewna obsługa pakietu MS Office i SAP FI/CO
  4. Dobra znajomość prawa handlowego i podatkowego oraz podatku VAT

Twoje zadania:

  1. Samodzielne zarządzanie księgowością finansową i majątkową
  2. Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z HGB
  3. Przetwarzanie procesu monitowania
  4. Niezależne monitorowanie płynności finansowej
  5. Rejestrowanie płatności klientów w systemie SAP

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudnimy Cię we właściwy sposób. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-02-21