PL

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Malarz (m/k/d)

Würzburg
Wynagrodzenie godzinowe 15,00 € - 16,96 € Godziny pracy: 06:00 - 14:30 Możliwość przejęcia

Masz ochotę na zmianę? Wykorzystaj swoją szansę i stań się częścią historii sukcesu światowego lidera w dziedzinie produkcji pras drukarskich.
Do działu produkcji poszukujemy energicznego malarza (m/k/d) do lokalizacji Würzburg.

NASZA OFERTA:

  • Wynagrodzenie godzinowe € 15,00 - € 16,96
  • Godziny pracy 6:00 - 14:30
  • Wymagająca i zróżnicowana praca w wysoce zmotywowanym, współpracującym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Stołówka z regionalnymi i świeżymi produktami

TWOJE ZADANIA:

  • Szlifowanie
  • Szpachlowanie
  • Maskowanie
  • Malowanie wałkiem i pędzlem

NASZE WYMAGANIA

  • Ukończone szkolenie jako lakiernik samochodowy (m/k/d), lakiernik przemysłowy (m/k/d), alternatywnie malarz i lakiernik (m/k/d)
  • Staranny i precyzyjny sposób pracy
  • Niezawodność i umiejętność pracy w zespole
  • Pożądane uprawnienia dźwigowe

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.
Chcesz nowej pracy. Aplikowanie w Schütze + Seifert nigdy nie było łatwiejsze. Skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon, czat lub WhatsApp, z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97080 Würzburg
Kopiowanie ogłoszeń o pracę Link skopiowany
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-08-26
Interesuje Cię ta praca?
Porozmawiaj z nami
Porozmawiaj z nami o
Umówić się na spotkanie
Jesteś zainteresowany pracą? W takim razie umów się na spotkanie.