PL

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Mechanik zakładu SHK (m/k/d)

Gerbrunn
Wynagrodzenie godzinowe od 20,00 € Godziny pracy: poniedziałek-czwartek 07:00-16:00, piątek 07:00-13:00 Praca zespołowa w świetnej atmosferze

Gotowy na nowy początek? Skorzystaj z okazji i aplikuj!
Zadbaj o dobry klimat i wspieraj średniej wielkości firmę jako mechanik zakładowy SHK (m/k/d).

Oto, czego możesz się spodziewać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 20,00 €
  • Godziny pracy od poniedziałku do czwartku 07:00 - 16:00, piątek 07:00 - 13:00
  • Darmowe napoje w firmie i na placu budowy
  • Dodatek VWL i firmowy program emerytalny
  • Zróżnicowane zadania w świetnym zespole

Możesz spodziewać się następujących zadań

  • Instalacja systemów zaopatrzenia w wodę i powietrze
  • Instalacja i podłączanie urządzeń sanitarnych
  • Instalacja systemów grzewczych i naprawy
  • Instalacja systemów solarnych, pomp ciepła i systemów na pellet drzewny
  • Prace konserwacyjne i naprawy

Co przynosisz ze sobą:

  • Ukończone szkolenie jako mechanik instalacji SHK (m/f/d)
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej
  • Masz ostrożny sposób pracy
  • Jesteś graczem zespołowym, elastycznym i niezawodnym

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Chcesz mieć długoterminową perspektywę zawodową. Aplikowanie w Schütze + Seifert nigdy nie było łatwiejsze. Skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97218 Gerbrunn
Kopiowanie ogłoszeń o pracę Link skopiowany
Kununu - Top Company
Gerbrunn 97218 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-10-20
Interesuje Cię ta praca?
Porozmawiaj z nami
Porozmawiaj z nami o
Umówić się na spotkanie
Jesteś zainteresowany pracą? W takim razie umów się na spotkanie.