Személyzeti ügyintéző (m/f/d)

Schlüchtern
Fizetés: 2 800-3 200 EUR 37,5 óra/hét Nemzetközi környezet Jó átvételi lehetőség

Nemzetközi ügyfelünk számára keresünk humánerőforrás-ügyintézőt (m/f/d) a humánerőforrás területén.

Ajánlatunk:

  • Fizetés havi 2.800,- és 3.200,- között.
  • Változatos munka egy neves vállalatnál
  • Parkolási lehetőség a munkahelyen
  • Szabadság és karácsonyi jutalom

Az Ön feladatai:

  • A teljes foglalkoztatási folyamat részeként az összes adminisztratív HR-feladat ellátása
  • Munkaidő-nyilvántartás vezetése, beleértve az ArbZG betartásának ellenőrzését is
  • A nyomtatványrendszer feldolgozása
  • Statisztikák készítése és feldolgozása
  • Segítségnyújtás a szervezésben és dokumentálásban

Az Ön profilja

  • Elvégezett kereskedelmi képzés, szakmai tapasztalattal a humánerőforrás területén.
  • Munkajogi, társadalombiztosítási és adójogi ismeretek
  • Tapasztalat a munkaidő-nyilvántartó rendszerekkel kapcsolatban
  • angol nyelvtudás kívánatos
  • Kommunikációs és csapatmunkára való képesség

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új munkatársak keresése során.

Ha új állást szeretne, mi megtaláljuk a megfelelő munkatársat. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

További információkat és kapcsolattartási lehetőségeket a Facebookon vagy a Kununun is találsz!

Munkahely: 36381 Schlüchtern
Schlüchtern 36381 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-05-03
Beszéljen velünk