HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Szerszámkészítő (m/f/d)

Fulda
Órabér 20,00 €-tól Munkaidő 3 műszakos rendszer Jó átvételi lehetőség

Van érzéke a gépekhez? Akkor miért ne támogatná ügyfelünket mint szerszámgépszerelő (m/f/d ) a gépek javításában, karbantartásában és szervizelésében.

Ön kapni fog:

- Órabér 20,00 €/óra összegtől kezdődően
- Érdekes és változatos feladatokat
- Nagyon jó esélyt a munkába álláshoz
- Szabadság és karácsonyi jutalmat, amely alkalmanként akár 400 € is lehet
- Túlórákért, éjszakai munkáért és esetleges szombati napokért járó pótlékokat.

Az Ön feladatai a következők lennének

- Hidegalakító szerszámok karbantartása és javítása
- Szerelvények és alkatrészek szét- és összeszerelése
- Dokumentálás
- Szerszámok és alkatrészek kisebb és pontos javítása

Amit magaddal kell hoznod:

- Szerszámgépész, ipari gépész vagy hasonló szakképesítés (m/f/d)
- Több éves szakmai tapasztalat a gépek karbantartásában és javításában
- Jó PLC ismeretek
- Hajlandóság a műszakos munkára, korai, késői és éjszakai műszakok heti váltásban
- Nagyfokú felelősségtudat és önálló munkastílus.

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek.

Ön új állást szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

További információkat és kapcsolattartási lehetőségeket a Facebookon vagy a Kununun is találsz!

Munkahely: 36041 Fulda
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Fulda 36041 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-05-03
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
Jelentkezzen most az állásra ###job###
Megbeszélni a találkozót
Érdekli egy állás? Akkor foglaljon időpontot.