Ügyfélszolgálat irodatechnológia (m/f/d)

Fulda
Közvetlen elhelyezés 3.000 - 3.500 € Céges autó

Ügyfélszolgálatra keresünk munkatársat (m/f/d) az irodatechnika területén működő ügyfelünk számára közvetlen közvetítéssel (nem munkaerő-kölcsönzés).

Az Ön kilátásai:

  • Teljesítménytől függő fizetés 3.000- 3.500 €.
  • Üdülési csekkek € 50,- és VWL € 40,- havonta
  • céges autó
  • mobiltelefon és laptop

Az Ön feladatai:

  • Műszaki ügyfélszolgálat a kelet-hesseni ügyfelek számára
  • Teszt telepítések és bevezetések, valamint irodatechnikai megoldások
  • Más technikusok problémákkal kapcsolatos támogatása
  • Kommunikáció a gyártóval a problémák megoldása érdekében

  • Informatikai elektronikai technikus vagy hasonló végzettség.
  • Kívánatos az ügyfélszolgálatban szerzett első tapasztalat
  • Nyitott és kommunikatív
  • Megoldásorientált munka

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.

Ha új állást szeretne, mi megtaláljuk a megfelelő munkatársat. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

Munkahely: 36041 Fulda
Kununu - Top Company
Fulda 36041 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-05-03
Beszéljen velünk