HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Fémmunkás építőipari technológia (m/f/d)

Fulda
Órabér 18,00 € és 20,00 € között 40 óra/hét Változatos feladatok

Innovatív ügyfelünk számára keresünk Önt a kereskedelmi szektorból, mint fémipari munkást (m/f/d ) acélszerkezetek gyártása és összeszerelése területén, teljes munkaidőben.

Ajánlatunk:

  • Órabér 18,00 - 20,00 € képzettségtől függően.
  • Állandó munkaszerződés
  • Karácsonyi és ünnepi jutalom egyenként 400 €-ig
  • Munkavédelmi ruházat biztosítása
  • Érdekes és változatos munkahely

Az Ön feladatai:

  • Acélszerkezetek megmunkálása rajzok és tervek alapján.
  • Vágás, fúrás, hajlítás, géptelenítés.
  • Alkatrészek hegesztése és hegesztési hegesztése terv szerint (MAG)
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Minőségellenőrzés

Az Ön profilja:

  • Fémmegmunkálói vagy hasonló képesítéssel rendelkező fémipari szakmunkás.
  • Első szakmai tapasztalat és naprakész ismeretek ezen a területen.
  • Hegesztési ismeretek (MAG)
  • MAG hegesztési vizsga előnyt jelent

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.

Új állást szeretne, mi megtaláljuk a megfelelő munkatársat. A Schütze + Seifertnél való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

További információkat és kapcsolattartási lehetőségeket a Facebookon vagy a Kununun is találsz!

Munkahely: 36041 Fulda
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Fulda 36041 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-05-03
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
Jelentkezzen most az állásra ###job###
Megbeszélni a találkozót
Érdekli egy állás? Akkor foglaljon időpontot.