Technolog konstrukcji metalowych (m/k/d)

Fulda
Wynagrodzenie godzinowe od 18,00 € do 20,00 € 40 godzin/tydzień Zróżnicowane zadania

Dla naszego innowacyjnego klienta z branży handlowej poszukujemy osób na stanowisko ślusarza (m/k/d ) w zakresie produkcji i montażu konstrukcji stalowych w pełnym wymiarze godzin.

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie godzinowe 18,00 - 20,00 € w zależności od kwalifikacji
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Premia świąteczna i wakacyjna do 400 € każda
  • Zapewnienie ochronnej odzieży roboczej
  • Ciekawe i zróżnicowane miejsce pracy

Twoje zadania:

  • Praca przy konstrukcjach stalowych według rysunków i planów
  • Cięcie, wiercenie, gięcie, gratowanie
  • Spawanie i sczepianie elementów zgodnie z planem (MAG)
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Kontrola jakości

Twój profil:

  • Kwalifikacje w branży obróbki metali jako ślusarz lub podobne
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe i aktualna wiedza w tej dziedzinie
  • Umiejętności spawania (MAG)
  • Test spawania MAG będzie dodatkowym atutem

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.

Chcesz nowej pracy, my ją zapewnimy. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon, czat lub WhatsApp, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Więcej informacji i opcji kontaktu można również znaleźć na Facebooku lub Kununu!

Miejsce pracy: 36041 Fulda
Kununu - Top Company
Fulda 36041 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-05-03