RO

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Specialist depozit (m/f/d)

Fulda
Salariu orar de la 15,50 € la 19,13 €. Program de lucru 07:30 - 16:00 O opțiune bună de preluare

Vă oferim un loc de muncă ca specialist în depozite (m/f/d) la clientul nostru, cu un salariu orar mai mare decât cel prevăzut în contractul colectiv de muncă, cu sporuri convenite în mod colectiv, plata punctuală a salariilor și sprijin oriunde aveți nevoie.

Veți primi:

  • un contract de muncă permanent
  • un salariu orar peste cel prevăzut în convenție, de la 15,50 euro la 19,13 euro, în funcție de calificările dumneavoastră
  • schimb de zi
  • suplimente pentru orice muncă de sâmbătă
  • prime de vacanță și de Crăciun de până la 400 € fiecare

Iată care ar fi sarcinile tale:

  • Primirea mărfurilor, inspecția mărfurilor primite
  • Rezervări de mărfuri și depozitarea mărfurilor
  • Prelevarea comenzilor pentru producție și ambalare externă
  • Verificarea stocurilor
  • Pregătirea loturilor pentru expediere

Ce trebuie să aduceți cu dumneavoastră:

  • Formare ca specialist în logistică de depozit sau experiență profesională echivalentă
  • Experiență cu dispozitivele MDE
  • Competențe în domeniul IT (Office și programe de gestionare a mărfurilor)
  • Permis de stivuitorist
  • Simț ridicat al responsabilității

Candidații și companiile au încredere în noi de peste 30 de ani în căutarea unui nou loc de muncă și a unor noi colegi.

Doriți un nou loc de muncă, noi facem angajarea potrivită. A aplica la Schütze + Seifert este mai ușor ca niciodată: contactați-ne prin e-mail, telefon, chat sau WhatsApp și vom fi bucuroși să vă oferim locul de muncă potrivit.

Locul de muncă: 36043 Fulda
Copie anunț de angajare Link copiat
Kununu - Top Company
Fulda 36043 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-03
Vă interesează acest loc de muncă?
Vorbiți cu noi
Vorbiți cu noi despre
Aranjați o întâlnire
Sunteți interesat de un loc de muncă? Atunci faceți o programare.