Bejövő árukkal foglalkozó alkalmazott (m/f/d)

Rottendorf
Órabér 15,00 €-tól Korai és késői műszak Modern munkahelyek

Elkötelezett és motivált munkatársakat keresünk rottendorfi ügyfelünk támogatására a felületkezelés területén.

Amire számíthat:

  • Órabér 15,00 €-tól, ipari felárral együtt.
  • Munkaidő: 2 műszakban 05:00 - 13:30/13:30 - 22:00 között
  • Változatos feladatok
  • Intenzív bevezető képzés
  • Különleges éves kifizetések és ingyenes munkavédelmi ruházat

Ez a teendőnk:

  • Teherautók és ügyféljárművek kirakodása targoncával.
  • Beérkező alkatrészek átvétele és ellenőrzése
  • Megrendelések bevitele az SAP rendszerbe
  • Ütemezés koordinálása

Amire szükséged van:

  • Targoncavezetői engedély kötelező
  • Szükség esetén gépkocsi a munkavégzés helyének eléréséhez
  • Előnyt jelent a fémmegmunkálás/feldolgozás területén szerzett tapasztalat.
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, kommunikációs készség és rugalmasság

Jól hangzik és további kérdései vannak? Vegye fel velünk a kapcsolatot, szívesen segítünk Önnek.

Munkahely: 97228 Rottendorf
Kununu - Top Company
Rottendorf 97228 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-19
Beszéljen velünk