Beszerzési ügyintéző (m/f/d)

Würzburg
€2,900-tól Teljes/részmunkaidő 25 órától. Rugalmas munkaidő

Csatlakozzon hozzánk, és legyen részese valami nagy dolognak. Kezdje karrierjét egy közepes méretű vállalatnál, amely kiváló minőségű, modern termékeit világszerte sikeresen értékesíti az értékesítési piacokon. Ajánljuk Önt ügyfelünknek, lehetővé tesszük a vállalathoz való csatlakozását, és a legjobb feltételeket tárgyaljuk ki az Ön számára.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még rá:

  • Vonzó javadalmazási csomag (2.900 €-tól)
  • Teljes vagy részmunkaidős munkaidő heti 25 órától
  • Rugalmas munkaidő
  • Gondos betanítás a kihívásokkal teli és változatos feladatkörbe
  • Lehetőség a személyes fejlődésre és a saját projektekért való felelősségvállalásra.

  • Kereskedelmi végzettség (nagy- és külkereskedelmi, ipari, irodai ügyintéző (m/f/d) vagy hasonló), beszerzési tapasztalattal.
  • Magabiztos MS Office és ERP rendszer kezelése.
  • Jó műszaki megértés
  • Magabiztos megjelenés és önálló munkavégzés

Az Ön feladatai:

  • Áratárgyalások lefolytatása
  • Beszállítók kiválasztása, elemzése és értékelése
  • Megkeresések, ajánlat-összehasonlítások és megrendelések előkészítése.
  • Szállítási határidők figyelemmel kísérése, számlaellenőrzés
  • Részvétel a folyamatok optimalizálásában és egy új ERP rendszer bevezetésében

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk az új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-12
Beszéljen velünk