Biztosítási ügynök irodai személyzet (m/f/d)

Tauberbischofsheim
3,300 €-tól Rugalmas munkaidő Modern munkahelyek

Olyan munkát keres, amely változatos és minden nap kihívást jelent? Akkor ragadja meg ezt a lehetőséget, és tegye meg velünk a következő lépést a karrierlétrán. Egy olyan vállalattal hozunk össze, amely értékeli az Ön elképzeléseit, és jó lehetőségeket kínál Önnek a személyes fejlődésre.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor nézze meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még: - A munkakörünkben dolgozó munkatársakra:

  • Vonzó javadalmazás (3.300 €-tól)
  • Rugalmas munkaidő
  • Lapos hierarchia és rövid döntéshozatali folyamatok
  • Parkolóhely a küszöbön
  • Modern munkahelyek

  • Elvégezett biztosítási szakképzés (banki ügyintéző (m/f/d), biztosítási ügyintéző (m/f/d) vagy hasonló).
  • Előnyt jelent, de nem feltétlenül szükséges az ipari vállalatnál szerzett első tapasztalat.
  • MS Office magabiztos kezelése
  • Csapatszellem, önálló és strukturált munkavégzés

Az Ön feladatai:

  • Kapcsolattartó a vállalat biztosítási ügyleteivel kapcsolatban, beleértve a karbantartást és az adminisztrációt is.
  • Támogatás és kárigénykezelés a vagyon-, közlekedési és gépjármű-biztosítások terén
  • Adminisztratív feladatok

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97941 Tauberbischofsheim
Tauberbischofsheim 97941 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-24
Beszéljen velünk