Értékesítési alkalmazott (m/f/d)

Lohr am Main
Órabér 13,50 €-tól Flex. Munkaidő 06:00-20:30 között részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben. Változatos feladatok

Szereted az ügyfelekkel való kapcsolattartást, és mindig mosolyogsz? Akkor szeretnénk bemutatni Önnek az új munkahelyét:

Németország egyik legnagyobb és legismertebb élelmiszerüzletébe keresünk új kollégákat, amely mintegy 11.100 üzlettel rendelkezik. Csatlakozz az értékesítési csapathoz a Lohr am Main-i üzletben.

Számíthatsz rá:

  • Órabér 13,50 €-tól 14,15 €-ig (munkatapasztalattól függően).
  • Rész- vagy teljes munkaidőben 06:00 - 20:30 közötti munkaidő.
  • Intenzív bevezető képzés
  • Jövőbiztos állás a felvételi lehetőséggel együtt
  • Különleges éves kifizetések

Az Ön feladatai:

  • Pénztárkezelés
  • Munkavégzés a szárazáru osztályon, valamint a hentesüzlet és a pékség kiszolgáló pultjainál.
  • Áruraktározás

Magaddal hozod:

  • Előnyt jelent az értékesítésben/kiskereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdőket is szívesen látunk!
  • Előnyt jelenthet a munkahely eléréséhez szükséges gépkocsi
  • Barátságosság, minőségtudatosság és kommunikációs készség

Vedd fel velünk a kapcsolatot! Szívesen beszélgetünk veled kívánságaidról és elképzeléseidről.

Munkahely: 97816 Lohr am Main
Lohr am Main 97816 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-02-27
Beszéljen velünk