HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Gép- és berendezéskezelő (m/f/d)

Lauterbach
Órabér 17,00 €-tól Korai és késői műszak Jó átvételi lehetőség

Önt keressük gép- és berendezéskezelőnek (m/f/d) egyik nagy múltú ügyfelünkhöz a fafeldolgozó iparban. Ön lesz a felelős a gyártási folyamatért egy gyártógépen, ellenőrzi a gyártási folyamatot és ezáltal biztosítja a termék minőségét.

Ön kapni fog:

  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • 17 eurótól kezdődően az átlagon felüli órabért.
  • túlóra- és esetleges szombati munkavégzésért járó pótlékot.
  • jó átvételi lehetőség
  • Kiterjedt munkavállalói juttatási program

Az Ön feladatai a következők lennének

  • A termelési létesítmények üzemeltetése és felügyelete
  • A gyártási folyamat biztosítása
  • Állandó minőségellenőrzések végzése
  • A minőségi problémák azonnali elhárítása
  • Segítségnyújtás a karbantartási és takarítási munkálatokban
  • A munkahely rendjéért és tisztaságáért való felelősségvállalás

Amit magával kell hoznia:

  • Műszaki megértés, kívánatos a gépkezelői tapasztalat egy termelőüzemben.
  • Képesség az ellenőrző-ellenőrző tevékenységek elvégzésére.
  • Kézügyesség
  • Rugalmasság, csapatmunkára való képesség és megbízhatóság.
  • Német nyelvtudás írásban és szóban
  • Hajlandóság a műszakos munkavégzésre (2 műszakos működés)

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.

Ön új állást szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

További információkat és kapcsolattartási lehetőségeket a Facebookon vagy a Kununun is találsz!

Munkahely: 36341 Lauterbach
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Lauterbach 36341 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-25
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
Jelentkezzen most az állásra ###job###
Megbeszélni a találkozót
Érdekli egy állás? Akkor foglaljon időpontot.