Halpult eladó (m/f/d)

Würzburg
Órabér 14,50 €-tól Rugalmas munkaidő Jó tömegközlekedési kapcsolat

"A" mint angolna "Z" mint zander: Ismeri a halakat, szeret emberekkel dolgozni, és rugalmas munkaidővel rendelkező állást keres?

Akkor a legjobb helyen jár:
Támogassa a würzburgi nagybani piacot a halpultnál, és kezdjen el dolgozni.

Az Ön előnyei:

  • Órabér 14,50 €-tól
  • Rugalmas munkaidő (teljes munkaidő) a nyitvatartási időn belül (H-P: 07:00-22:00, Sz: 08:00-20:00).
  • Különleges éves kifizetések
  • Remek munkahelyi légkör
  • Jó tömegközlekedési kapcsolatok

Az Ön feladatai:

  • Az ügyfelek tanácsadása és kiszolgálása
  • Az áruk bemutatása és gondozása a halpultnál
  • Az áru filézése

  • A hal mint termék kezelésében szerzett tapasztalat, pl. filézés.
  • Előnyt jelentenek a szakmai és értékesítési kezdeti tapasztalatok
  • Megbízhatóság és gondos munkavégzés

Vegye fel velünk a kapcsolatot! Szívesen válaszolunk kérdéseire vagy segítünk az álláskeresésben!

Munkahely: 97076 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97076 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-02-27
Beszéljen velünk