HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Hegesztő (m/f/d)

Allendorf (Eder)
Ipari pótdíjak Munkaidő 3 műszakos Állandó szerződés Jó átvételi lehetőség

Új kihívást keres? Mi téged keresünk! TIG vagy MAG hegesztőként (m/f/d ) csatlakozhat neves allendorfi (Eder) ügyfelünk csapatához.

Amire számíthatsz:

  • Kezdetben 17,32 €/óra, plusz az iparági felárak miatti béremelés 26,27 €/óráig.
  • Szombati bónusz 5,- €/óra (szombati munka önkéntes alapon)
  • A legjobb esély a felvételre
  • Szabadság- és karácsonyi bónusz, valamint 500 €-ig terjedő ajánlói bónusz.
  • Állandó munkaszerződés

Az Ön profilja:

  • Tapasztalat lemez és rozsdamentes acél hegesztésében
  • hajlandóság váltott műszakban dolgozni
  • Gondos, strukturált és megbízható munkavégzésmód

Az Ön feladatai:

  • Alumínium és rozsdamentes acéllemezek hegesztése utasítások és tervek alapján.
  • Önálló munkavégzés hajtópadokkal és ütőollókkal
  • A gépek beállítása

Ha ez az állásajánlat nem felel meg az elvárásainak, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, és mi megtaláljuk az Ön számára megfelelő pozíciót!

Munkahely: 35108 Allendorf (Eder)
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Allendorf (Eder) 35108 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-10-31
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
Jelentkezzen most az állásra ###job###
Megbeszélni a találkozót
Érdekli egy állás? Akkor foglaljon időpontot.