Irodai asszisztens részmunkaidőben (m/f/d)

Würzburg
1,300 €-tól Részmunkaidő 20 órától/hét Csapatmunka nagyszerű munkakörnyezetben

Tudja, hogy a titkári munka sokkal több, mint levelek gépelése? Akkor mit szólnál egy kis környezetváltozáshoz? Kezdje karrierjét egy aktív, lelkes csapatban, egy olyan munkáltatónál, akinek fontos a dolgozói elégedettsége. Mi ajánljuk Önt ügyfelünknek, lehetővé tesszük a munkakezdését, és a legjobb feltételeket biztosítjuk Önnek.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a Schütze + Seifertnél dolgozó munkatársaink a munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még rá:

  • Vonzó javadalmazási csomag (1300 €-tól)
  • Rugalmas munkaidő heti 20 órás munkaidővel
  • Jó munkahelyi légkör és egy rendkívül motivált csapat
  • modern munkahelyek

Amire szükséged van:

  • Kereskedelmi képzés (irodavezető/kommunikációs ügyintéző vagy hasonló) vagy megfelelő szakmai tapasztalat.
  • MS Office magabiztos kezelése
  • Csapatszellem és jó kommunikációs készség
  • Önálló és körültekintő munkavégzés

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Ügyféllevelezés kezelése
  • Rendelések létrehozása az árukezelő programban
  • A munkavállalók munkaidő-nyilvántartása
  • Törzsadatok karbantartása
  • Előkészítő tevékenységek a könyvelési osztály számára

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97078 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97078 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-24
Beszéljen velünk