Kerékrakodógép-vezető (m/f/d)

Würzburg
Órabér legalább 14,15 € és 16,45 € között Korai és késői műszak Jó tömegközlekedési kapcsolat

Büszke kerekes rakodó/kotrógép vezető vagy és megmutatod, hova megy?

Akkor pontosan TÉGED keresünk!!! Kezdj velünk és ügyfelünkkel 15,00 €-tól kezdődő órabérért .

Az Ön kilátásai:

  • Órabér 15,00 €-tól
  • Akár 30 nap szabadság (a szolgálati idő hosszától függően)
  • Bonyolult kezdés
  • Szabadság és karácsonyi bónusz
  • Személyes kapcsolattartó minden kérdésben
  • Számos munkavállalói juttatás (akár 500 online üzletben különleges kedvezményekkel)

Az Ön feladatai:

  • Belső szállítás
  • Kerékrakodó és kotrógép önálló üzemeltetése
  • Válogatási munka

  • Nagyméretű építőipari gépek kezelésében szerzett tapasztalat, lehetőleg Komatsu 470-es vagy hasonló.
  • Műszakos készenlét (max. 2 műszak)
  • Túlórára való hajlandóság
  • Felelősségteljes munkavégzés és nyomás alatti munkavégzésre való képesség.
  • Személygépkocsi nem feltétlenül szükséges

Vegye fel velünk a kapcsolatot! Szívesen megbeszéljük Önnel kívánságait és elképzeléseit.

Munkahely: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-08-18
Beszéljen velünk