Könyvelő (m/f/d)

Tauberbischofsheim
€ 4,900-tól Teljes vagy részmunkaidőben 30 órától/hétig Modern munkahelyek

Új kihívást keres a könyvelés területén, szívesen hozzájárulna korábbi tapasztalataihoz, és segítene a részleg alakításában és hatékonyabbá tételében? Akkor tegye meg velünk a következő lépést a karrierlétrán. Mi ajánljuk Önt nagy múltú ügyfelünknek, és lehetővé tesszük, hogy egy olyan vállalathoz csatlakozzon, amely évtizedek óta sikeresen értékesíti termékeit az egész világon.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ön is számíthat rá:

  1. Vonzó javadalmazási csomag (4900 €-tól)
  2. Rugalmas munkaidő teljes vagy részmunkaidőben (30 órától/hét)
  3. Érdekes tevékenység egy dinamikusan fejlődő és fenntartható vállalatnál
  4. Jó karrierlehetőségek és szakmai fejlődés
  5. Modern munkahelyek

  1. Kereskedelmi képzés könyvelői (m/f/d) vagy hasonló képesítéssel járó továbbképzéssel.
  2. Pénzügyi és számviteli szakmai tapasztalat
  3. A HGB szerinti számvitel ismerete, valamint jó adójogi, kereskedelmi, adójogi és társasági jogi ismeretek.
  4. Az MS Office magabiztos kezelése
  5. Jó angol nyelvtudás

Az Ön feladatai:

  1. Közreműködés a havi, negyedéves és éves pénzügyi kimutatások elkészítésében.
  2. Minden feladat a főkönyvi könyvelésből, a követelések, a kötelezettségek és az eszközkönyvelésből
  3. Számlaelemzések készítése
  4. Számviteli és adózási kérdések tisztázása
  5. Támogatás a folyamatok optimalizálásában és a projektekben

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97941 Tauberbischofsheim
Tauberbischofsheim 97941 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-24
Beszéljen velünk