HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Komissiózó (m/f/d)

Allendorf (Eder)
Órabér 16,27 €-tól 23,35 €-ig terjedő emeléssel Munkaidő 3 műszakos rendszer Pótdíjak Az átvétel lehetősége

Csatlakozzon sikeres csapatunkhoz!

Jelenleg több komissiózót (m/f/d) keresünk allendorfi (Eder) ügyfelünk számára.

Amire számíthatsz:

  • jó esélyek a felvételre
  • Órabér 16,27 € és 23,35 € között
  • Szabadság és karácsonyi bónusz
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Ingyenes munkaruha és a törvényi előírásokat messze meghaladó, kiváló minőségű egyéni védőfelszerelés.
  • Havi 500 €-ig terjedő előleget fizetünk az Ön kérésére.

Az Ön profilja:

  • Előnyt jelent a logisztikai ágazatban szerzett kezdeti tapasztalat
  • Nem bánja, ha sokat kell utaznia (akár 7 km-t is)
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség és felelősségteljes munkavégzés
  • Német nyelvtudás írásban és szóban (legalább B2 szintű nyelvtudás).

Az Ön feladatai:

  • Áruk komissiózása
  • Az áruk raktározása és visszaszerzése
  • Készletezés/készletfenntartás elvégzése

A Schütze+Seifert több mint 30 éve megbízható partnere a munkavállalóknak és a vállalatoknak a személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-közvetítés területén.

Ha ez az állásajánlat nem felel meg az Ön elvárásainak, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, és mi megtaláljuk Önnek a megfelelő pozíciót!

Munkahely: 35108 Allendorf (Eder)
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Allendorf (Eder) 35108 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-25
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
Jelentkezzen most az állásra ###job###
Megbeszélni a találkozót
Érdekli egy állás? Akkor foglaljon időpontot.