MAG hegesztő (m/f/d)

Gladenbach
Kereseti potenciál 18 €-tól Tervezett felvásárlás az ügyfélvállalatban Korai és késői műszak Munkavállalói kedvezmények

Gladenbachi ügyfelünk számára keresünk tapasztalt MAG hegesztőt (m/f/d ). Ezzel a pozícióval lehetőség van arra, hogy az ügyfélvállalat állandó munkaviszonyba vegye fel.

Amire számíthat:

  • Órabér 18,00 € és 24,85 € között.
  • Jó esély van arra, hogy az ügyfélvállalat állandó alkalmazottként felvegye Önt
  • Szabadság és karácsonyi bónusz
  • munkavállalói kedvezmények
  • Kérésére havonta akár 500 € előleget is fizetünk Önnek

Az Ön profilja:

  • Hegesztési tapasztalat
  • Önálló, megoldásorientált munka és költségtudatosság
  • Gondos, strukturált és megbízható munkamódszer

Az Ön feladatai:

  • Hegesztés MAG hegesztési eljárással
  • Hegesztési munkák elvégzése utasítások és tervek alapján
  • Tervek/vázlatok olvasása és végrehajtása

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.

Ha ez az állásajánlat nem felel meg az Ön elvárásainak, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, és mi megtaláljuk Önnek a megfelelő pozíciót!

Munkahely: 35075 Gladenbach
Kununu - Top Company
Gladenbach 35075 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-12-14
Beszéljen velünk