Média tervező PIM (m/f/d)

Würzburg
3,000 eurótól Rugalmas munkaidő Korai zárás pénteken

Szenvedélyesen szeretsz tervezni, értékeled a jó csapatmunkát, és változatos feladatokat szeretnél, amelyek sok teret engednek a kreativitásnak? Akkor ragadja meg ezt a lehetőséget, és kezdje meg karrierjét egy sikeres, nemzeti és nemzetközi részvényesekkel rendelkező vállalatcsoportnál. Mi ajánljuk Önt régi ügyfelünknek, lehetővé tesszük a munkakezdését, és a legjobb feltételeket tárgyaljuk ki az Ön számára.

Előnyök:

Szeretné tudni, hogy mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor olvassa el munkavállalói véleményeinket a kununu oldalon (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Ezenkívül számíthatsz még: - A munkakörünkben dolgozó munkatársakkal kapcsolatos előnyökre:

  • Vonzó fizetés (3 000 €-tól)
  • Rugalmas munkaidő a rugalmas munkaidőnek köszönhetően, péntekenként korai befejezés
  • Jó fejlődési lehetőségek
  • Modern munkahelyek
  • Ingyenes parkolóhelyek a vállalat területén
  • Barátságos és dinamikus csapat

  • Digitális és nyomtatott médiatervezői (m/f/d) képzés és szakmai tapasztalat a weboldalak tervezésében és támogatásában.
  • Az Adobe Creative Suite (különösen az InDesign, Photoshop), az MS Office (Excel) és a macOS magabiztos kezelése.
  • PIM-rendszerrel (lehetőleg Censhare) kapcsolatos tapasztalat
  • Csapatszellem és önálló munkavégzés

Az Ön feladatai:

  • A PIM-rendszer támogatása
  • Nyomtatott reklámanyagok tervezése a PIM-rendszerben
  • A PIM-rendszer adatainak bővítése.
  • Nyomtatott reklámanyagok önálló tervezése, könnyű képszerkesztés
  • A weboldalak frissítése

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk az új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97072 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97072 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-16
Beszéljen velünk