Raktári alkalmazott (m/f/d)

Würzburg
Órabér 14,00 €-tól Munkaidő: H-P: 07:00-16:00 Jó tömegközlekedési kapcsolat

Würzburgi kisállateledel nagykereskedésbe keresünk erősítést a raktárba!

Az Ön előnyei:

  • Órabér 14,00 €-tól
  • Teljes munkaidő, rendszeres munkaidővel (H-P: 07:00 - 16:00)
  • Jó tömegközlekedési kapcsolatok
  • Jövőbiztos állás átvételi lehetőséggel
  • Különleges éves kifizetések
  • Kellemes munkahelyi légkör

Az Ön feladatai:

  • Komissiózás
  • Áruk csomagolása
  • Általános raktári tevékenységek

Mit tartasz raktáron:

  • Első raktári tapasztalat kívánatos
  • Megbízhatóság, fizikai ellenálló képesség és csapatban való munkavégzésre való képesség

Vedd fel velünk a kapcsolatot - szívesen segítünk!

Munkahely: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-02-27
Beszéljen velünk