Rendeléskezelési ügyintéző (m/f/d)

Würzburg
2,700 €-tól Teljes vagy részmunkaidőben 20 órától/hétig Rugalmas munkaidő

Már szerzett némi tapasztalatot az ügyfélszolgálat területén, és szeretné elmélyíteni és hasznosan kamatoztatni a szaktudását? Akkor döntsön okosan, és használja ki ezt a lehetőséget. Mi összehozzuk Önt egy olyan munkáltatóval, amely a legjobb fejlődési lehetőségeket, modern munkahelyeket és egy nagyszerű csapatot kínál Önnek.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor nézze meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ön is számíthat:

  1. Vonzó javadalmazási csomag (2 700 €-tól)
  2. Rugalmas munkaidő, teljes vagy részmunkaidőben 20 órától
  3. Alapos ismerkedés a változatos feladatokkal
  4. jó munkahelyi légkör
  5. jó továbbképzési lehetőségek

  1. Kereskedelmi képzés (irodavezetői/távközlési, kiskereskedelmi (m/f/d) vagy hasonló)
  2. MS Office magabiztos kezelése
  3. Jó kommunikációs készség
  4. Megbízható és önálló munkavégzés

Az Ön feladatai:

  • Reklamációk és panaszok feldolgozása
  • Vevői tanácsadás és támogatás
  • Megrendelések feldolgozása és számlázás
  • Együttműködés a belső részlegekkel
  • Megrendelési dokumentumok és elemzések készítése

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-25
Beszéljen velünk