HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Segédmunkás - ipari festés (m/f/d)

Münchhausen
Pótdíjak Az átvétel lehetősége Korai és késői műszak Munkavállalói kedvezmények

Új állást keres a festő szakmában? Akkor jelentkezz most!

Münchhausen am Christenberg-i ügyfelünk számára keresünk ipari festőműhelybe segédmunkást, aki rendelkezik szakmai tapasztalattal ezen a területen.

A következőkre számíthatsz:

  • Órabér 14,50 €-tól 22,77 €-ig.
  • bónuszok
  • munkavállalói kedvezmények
  • Igény esetén akár havi 500 € előleg kifizetése

Az Ön profilja:

  • Már rendelkezik szakmai tapasztalattal az ipari festés területén.
  • Felkészült a 2 műszakos rendszerben történő munkavégzésre.
  • Önnek nem okoz gondot a kizárólag állva végzett munka
  • rendelkezik gépjárművel a munkavégzés helyének eléréséhez

Az Ön feladatai:

  • (kb. 5-30 kg súlyú) kovácsdarabok festése és felszedése.
  • Festés előkészítő munkák (az alkatrészek tisztítása és maszkolása)
  • A festőberendezés működtetése airless vagy airmix eljárásoknál
  • Az alkatrészek lemaszkírozása
  • Az alkatrészek tárolása és visszaszerzése

Ha ez a pozíció nem felel meg az Ön elvárásainak, kérjük, mondja el pontosan, hogy mit képzel el, és mi keresünk Önnek egy konkrét pozíciót.

A Schütze+Seifert több mint 30 éve megbízható partnere a munkavállalóknak és a vállalatoknak a személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-közvetítés területén.

Munkahely: 35117 Münchhausen
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Münchhausen 35117 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-12-15
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
Jelentkezzen most az állásra ###job###
Megbeszélni a találkozót
Érdekli egy állás? Akkor foglaljon időpontot.