Szakember - raktárlogisztika (m/f/d)

Haiger
Korai és késői műszak Az átvétel lehetősége Munkavállalói kedvezmények Állandó szerződés

Jó alternatívát keres a jelenlegi munkájára? Vagy a képzés után szeretne belevágni?
Raktárlogisztikai szakembert (m/f/d ) vagy raktári alkalmazottat (m/f/d ) keresünk, aki több éves raktári szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Mire számíthat

  • Órabér legalább 15,06 € és 25,38 € között
  • Lehetőség a megbízó vállalatnál történő felvételre
  • Munkavállalói kedvezmények

Az Ön profilja

  • Előnyt jelent a raktárlogisztikai szakemberként elvégzett szakképzés.
  • Targoncás jogosítvány
  • hajlandóság váltott műszakban dolgozni
  • Előnyt jelent a munkavégzés helyének eléréséhez szükséges gépjármű.

Az Ön feladatai:

  • Raktározás és betárolás
  • komissiózás
  • Az árumozgás nyilvántartása
  • A feladatkörébe tartozó éves leltározásban való közreműködés

Mást keresel? Semmi gond - vegye fel velünk a kapcsolatot, és mi megtaláljuk a megfelelő munkát az Ön számára.

A Schütze+Seifert több mint 30 éve megbízható partnere a munkavállalóknak és a vállalatoknak a személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-közvetítés területén.

Munkahely: 35708 Haiger
Kununu - Top Company
Haiger 35708 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-12-14
Beszéljen velünk