Targoncavezető (m/f/d)

Wiesentheid
Munkaidő: h-csütörtök: 06:45-16:00, péntek: 06:45-13:15. Munkavállalói kedvezmények Órabér 14,50 €-tól

Csatlakozzon egy globálisan működő, innovatív vegyipari vállalat csapatához.
Profitáljon a tarifa feletti fizetésből, családbarát munkaidőből és egyéb juttatásokból!

Az Ön előnyei:

- Órabér 14,50 €-tól
- Munkaidő: H-P 06:45 - 16:00, P 06:45 - 13:15

- Hosszú távú munkáltató átvételi lehetőséggel
- Munkavállalói juttatások és ingyenes munkaruha

Az Ön feladatai:

- A gyártósorok rakodása targoncával
- Az áruk raktározása és kitárolása
- A gépek kezelése és felügyelete

Követelményeink:

- Targoncavezetői engedély
- Rendszerüzemeltetési tapasztalat
- Motiváltság és gondos munkavégzés
- Csapatmunkára való képesség és rugalmasság

Egyszerűen vegye fel velünk a kapcsolatot, szívesen segítünk - mi megkönnyítjük az álláskeresést!

Munkahely: 97353 Wiesentheid
Wiesentheid 97353 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-01-15
Beszéljen velünk