Targoncavezető (m/f/d)

Frankenberg (Eder)
Korai és késői műszak Pótdíjak Tervezett felvásárlás az ügyfélvállalatban Állandó szerződés

Szeretne karriert váltani vagy karrierbe kezdeni? Akkor a legjobb helyen jársz! Frankenbergi (Eder) jó ügyfelünk számára azonnali kezdéssel több targoncavezetőt (m/f/d) keresünk.

Az Ön előnyei:

  • Órabér 14,15 € és 16,45 € között.
  • Legjobb esélyek a felvételre
  • Szabadság és karácsonyi bónusz
  • Ajánlási bónusz akár 500 €-ig
  • Állandó munkaszerződés

  • Targoncavezetői engedéllyel rendelkezik, és már szerzett vezetési tapasztalatot.
  • Előnyt jelent a raktározás területén szerzett tapasztalat

Az Ön feladatai:

  • Teherautók be- és kirakodása targoncával.
  • Bejövő és/vagy kimenő áruk feldolgozása

Ha ez a pozíció nem teljesen felel meg az elvárásainak, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, és mi megtaláljuk a megfelelő pozíciót az Ön számára!

A Schütze+Seifert több mint 30 éve megbízható partnere a munkavállalóknak és a vállalatoknak a személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-közvetítés területén.

Munkahely: 35066 Frankenberg (Eder)
Frankenberg (Eder) 35066 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-01-18
Beszéljen velünk