HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Villanyszerelő (m/f/d)

Schweinfurt
Órabér 21,50 € és 26,27 € között Munkaidő: 06:45 - 14:54 Állandó szerződés

Ügyfelünk az építőipar és az ipari szolgáltatások területén támogatja a nagyipart.
Schweinfurti telephelyére keresünk elkötelezett, energetikai és épületgépészeti képzettséggel rendelkező munkatársakat.

Ajánljuk Önnek:

  • Órabér 21,50 € és 26,27 € között.
  • Munkaidő: H-Péntek 06:45 - 14:54
  • Legfeljebb 48 hónapos, projektszerű megbízást.
  • Kiterjedt szociális juttatásokat, beleértve a szabadság- és karácsonyi bónuszokat is.
  • Akár 30 nap szabadság

Ezek az Ön feladatai:

  • Új telepítések és karbantartási munkák
  • Műszaki hibák javítása
  • Adat- és elektromos berendezések áthelyezése
  • Telepítési munkák, például kábelfektetés és lámpák csatlakoztatása

Mit kell magaddal hoznod:

  • Villanyszerelő vagy elektronikai technikus szakképesítés
    épületgépész (m/f/d)
  • Lehetőleg szakmai tapasztalattal vagy pályakezdőként is.
  • Önálló és gondos munkavégzés

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.
Új állást szeretne. A Schütze + Seifertnél jelentkezni egyszerűbb, mint valaha. Vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

Munkahely: 97421 Schweinfurt
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Schweinfurt 97421 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-03-01
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
Jelentkezzen most az állásra ###job###
Megbeszélni a találkozót
Érdekli egy állás? Akkor foglaljon időpontot.