Mechanik przemysłowy (m/k/d)

Herborn
od rocznego wynagrodzenia w wysokości 45 000 euro 35 godzin/tydzień Umowa na czas nieokreślony Planowane przejęcie w spółce klienta Dopłaty

Dla naszego klienta z Herborn poszukujemy mechanika przemysłowego (m/k/d) lub pracownika o podobnym zakresie obowiązków (np. mechatronik m/k/d, mechanik budowlany m/k/d) z okazjonalną gotowością do podróżowania.

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie od 45 000 euro rocznie.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Planowane przejęcie stałego stosunku pracy przez firmę klienta

  • premie

Twój profil:

  • Jesteś wykształconym mechanikiem przemysłowym (m/k/d) lub mechatronikiem (m/k/d) lub posiadasz podobny profil zawodowy

  • Pożądana jest wstępna wiedza i umiejętności specyficzne dla danego stanowiska

  • Gotowość do okazjonalnej pracy poza firmą (w kraju i za granicą)

  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Twoje zadania:

  • Montaż pojedynczych części, podzespołów, prostych kuchni i urządzeń zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
  • Składanie, gięcie i kształtowanie półfabrykatów z blachy zgodnie z wymaganiami
  • Ustawianie elementów i zespołów zgodnie z rysunkami
  • Wykonywanie napraw i modyfikacji poza warsztatem (w kraju i za granicą)
  • Wypełnianie codziennych dokumentów i list zarządzania

Szukasz czegoś innego? Nie ma problemu - skontaktuj się z nami, znajdziemy dla Ciebie odpowiednią pracę.

Schütze+Seifert jest niezawodnym partnerem dla pracowników i firm w zakresie usług personalnych i rekrutacji od ponad 30 lat.

Miejsce pracy: 35745 Herborn
Kununu - Top Company
Herborn 35745 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-11