Pomocnik - produkcja metali (m/k/d)

Hallenberg-Hesborn
Praca zespołowa w świetnej atmosferze Dopłaty Umowa na czas nieokreślony Planowane przejęcie w spółce klienta

Zostań ważną częścią dynamicznej firmy rodzinnej! Poszukujemy kilku pomocników - produkcja metalowa (m/f/d) do działu produkcji naszego znanego klienta w Hallenberg.

Mile widziani są zarówno doświadczeni kandydaci (m/k/d), jak i osoby rozpoczynające karierę zawodową (m/k/d) ze zdolnościami manualnymi i wiedzą techniczną!

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 15 €/godz.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Dodatek urlopowy i świąteczny
  • Największe szanse na zatrudnienie przez firmę klienta
  • Jeśli chcesz, otrzymasz premię w wysokości do 500 €
  • Premia za polecenie do 500 €

Twój profil:

  • Doświadczenie jako caster (m/k/d) pożądane
  • Gotowość do pracy w systemie 5-zmianowym
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych

Twoje zadania:

  • Przygotowanie/napełnianie maszyn odlewniczych
  • Kontrola parametrów/kontrola zniekształceń
  • Rozwiązywanie problemów
  • Przygotowanie i monitorowanie pieców
  • Przygotowanie metalu

Chcesz nowej pracy, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko. Ubieganie się o pracę w Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednie stanowisko.

Miejsce pracy: 59969 Hallenberg-Hesborn
Hallenberg-Hesborn 59969 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2023-11-03