KÖZVETLEN ELHELYEZÉS

Ács (m/f/d)

Waldbüttelbrunn
Órabér 19,00 €-tól AZ H.-csütörtök 07:00 - 16:30, péntek 07:00 - 12.15 Állandó szerződés

Kreatív vagy és szeretsz belevágni?
Akkor legyen részese egy modern, családi kézműves mestercégnek, amely a precizitást, a formatervezést és az exkluzív kézművességet képviseli.

Mi kínálunk Önnek:

  • Órabér 19,00 €-tól
  • Munkaidő: H - P 07:00 - 16:30, Péntek 7:00 - 12:15
  • Magas színvonalú és változatos feladatok
  • A szakmai és személyes fejlődés elősegítése
  • Jó munkahelyi légkör egy nagyszerű csapatban

Ezek az Ön feladatai:

  • Műhelymunkák, mint például speciális és kisalkatrészgyártás, fa bútorok egyedi gyártása.
  • Általános asztalosmunkák
  • Gépi forgácsolás
  • Összeszerelési és szerelési munkák a megrendelőnél

Amit magaddal hozol:

  • Végzett asztalos (m/f/d), asztalos (m/f/d) vagy hasonló szakmában szerzett szakmai tapasztalattal rendelkező, befejezett képzés.
  • Gondos munkavégzés és barátságos bánásmód az ügyfelekkel.
  • Előnyt jelent, ha a munkahelyre való eljutáshoz autóval rendelkezik
  • Nyomás alatti munkavégzésre való képesség, rugalmasság és minőségtudatosság

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek. Hosszú távú karrierlehetőséget keres? A Schütze + Seifertnél való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

Munkahely: 97297 Waldbüttelbrunn
Waldbüttelbrunn 97297 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-03-27
Beszéljen velünk