BEZPOŚREDNIE UMIESZCZENIE

Stolarz (m/k/d)

Waldbüttelbrunn
Wynagrodzenie godzinowe od 19,00 € AZ pon.-czw. 07:00 - 16:30, piątek 07:00 - 12.15 Umowa na czas nieokreślony

Jesteś kreatywny i lubisz się angażować?
Zostań częścią nowoczesnej, rodzinnej firmy rzemieślniczej, która stawia na precyzję, design i ekskluzywne rzemiosło.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 19,00 €
  • Godziny pracy: poniedziałek - czwartek 07:00 - 16:30, piątek 7:00 - 12:15
  • Wysokiej jakości i zróżnicowane zadania
  • Wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego
  • Dobra atmosfera pracy w świetnym zespole

Oto Twoje zadania:

  • Prace warsztatowe, takie jak produkcja części specjalnych i drobnych, produkcja mebli drewnianych na zamówienie
  • Ogólne prace stolarskie
  • Obsługa maszyn do cięcia
  • Prace montażowe i instalacyjne u klienta

Co ze sobą przyniesiesz:

  • Ukończone szkolenie jako stolarz (m/f/d), stolarz (m/f/d) lub podobny zawód z doświadczeniem zawodowym
  • Staranny sposób pracy i przyjazny kontakt z klientami
  • Samochód umożliwiający dojazd do miejsca pracy będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją, elastyczność i świadomość jakości

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Szukasz długoterminowej perspektywy kariery? Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97297 Waldbüttelbrunn
Waldbüttelbrunn 97297 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-03-27