Anyagtervező (m/f/d)

Würzburg
3,500 €-tól 35 óra/hét Rugalmas munkaidő

Új szakmai kihívást keres egy növekvő ipari ágazatban? Akkor ragadja meg ezt a lehetőséget, és fűszerezze önéletrajzát azzal, hogy egy jól ismert és világszerte sikeres ipari vállalatnál dolgozik. Mi ajánljuk Önt ügyfelünknek, lehetővé tesszük a munkakezdését, és a legjobb feltételeket tárgyaljuk ki az Ön számára.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még:

  • Vonzó javadalmazási csomag (3500 €-tól)
  • Teljes munkaidő (35 óra/hét) és rugalmas munkaidő.
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Ideiglenes állás (2020. december 31-ig) a hosszabbítás és a tartós foglalkoztatás lehetőségével
  • Modern munkahelyek és jó munkahelyi légkör
  • Parkolóhely a küszöbön

  • Végzett kereskedelmi vagy műszaki képzés és tapasztalat a fent említett feladatkörben.
  • MS Office magabiztos kezelése, SAP ismeret előnyt jelent
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Tárgyalási készség és asszertivitás
  • Analitikus és önálló munkamódszer

Az Ön feladatai:

  • Kapcsolattartó személy a közvetlen anyagok beszerzésével kapcsolatos minden ellátási és logisztikai kérdésben.
  • Általános szükséglet-összefoglalók készítése és a készletszintek meghatározása a
    oldalon történő összeszerelési folyamat biztosítása érdekében.
  • A lehetséges szűk keresztmetszetek korai felismerése és megfelelő reagálás.
  • Felelősség a készletgazdálkodásért és a
    sorozat- és szolgáltatási igények időben történő beszerzésének biztosításáért.
  • Értekezletek előkészítése és az azokon való részvétel
  • Együttműködés a beszállítói eszkalációkban (követelmények, előrejelzés, prioritások meghatározása).

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-13
Beszéljen velünk