Planista materiałowy (m/k/d)

Würzburg
od 3 500 35 godzin/tydzień Elastyczne godziny pracy

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w rozwijającym się sektorze przemysłowym? Skorzystaj z okazji i urozmaić swoje CV, pracując dla znanej i odnoszącej globalne sukcesy firmy przemysłowej. Polecimy Cię naszemu klientowi, umożliwimy rozpoczęcie pracy i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  • Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 3 500 €)
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (35 godzin tygodniowo) i elastyczne godziny pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Praca tymczasowa (do 31 grudnia 2020 r.) z możliwością przedłużenia i stałego zatrudnienia
  • Nowoczesne miejsca pracy i dobra atmosfera pracy
  • Parking na wyciągnięcie ręki

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie handlowe lub techniczne i doświadczenie w wyżej wymienionym obszarze odpowiedzialności
  • Pewna obsługa pakietu MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności negocjacyjne i asertywność
  • Analityczny i niezależny sposób pracy

Twoje zadania:

  • Osoba kontaktowa we wszystkich kwestiach związanych z dostawami i logistyką w zakresie zaopatrzenia w materiały bezpośrednie
  • Tworzenie ogólnych przeglądów wymagań i określanie poziomów zapasów w celu zapewnienia procesu montażu
    w zakładzie
  • Wczesne rozpoznawanie potencjalnych wąskich gardeł i odpowiednie reagowanie na nie
  • Odpowiedzialność za zarządzanie zapasami i zapewnienie
    terminowego zaopatrzenia w serie i wymagania serwisowe
  • Przygotowanie i udział w spotkaniach
  • Współpraca w eskalacjach dotyczących dostawców (wymagania, prognozy, ustalanie priorytetów).

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudnimy Cię we właściwy sposób. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-13