Fizetési ügyintéző (m/f/d)

Kitzingen
2,800 €-tól Teljes vagy részmunkaidőben 20 órától/hétig Home office lehetséges

Nagyfokú függetlenségre és kihívást jelentő új feladatra vágyik egy sikeres és egészséges vállalatnál? Akkor tegye meg velünk a következő lépést karrierútján. Mi ajánljuk Önt régi ügyfelünknek, lehetővé tesszük az induláshoz, és a legjobb feltételeket tárgyaljuk ki az Ön számára.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még:

  1. Vonzó javadalmazási csomag (2800 €-tól)
  2. Rugalmas munkaidő teljes munkaidőben vagy részmunkaidőben heti 20 órától kezdődően.
  3. Home office napok
  4. Átfogó ismerkedés az érdekes és változatos feladatkörrel
  5. Nagy fejlődési és továbbképzési lehetőségek

  1. Kereskedelmi képzés (ipari, irodai ügyintéző (m/f/d), adóügyi ügyintéző (m/f/d) vagy hasonló)
  2. Szakmai tapasztalat az említett feladatkörben
  3. Az MS Office magabiztos kezelése
  4. Önálló és strukturált munkavégzés

Az Ön feladatai:

  1. Fizetési értesítők készítése és rögzítése
  2. Elektronikus számlázás koordinálása
  3. A kötelezettségek, a kintlévőségek és a vagyonnyilvántartás támogatása (számlaegyeztetés, fizetési műveletek, felszólítás stb.)
  4. Reklamációfeldolgozás és terhelési értesítések

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97318 Kitzingen
Kununu - Top Company
Kitzingen 97318 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-13
Beszéljen velünk