Pracownik ds. płatności (m/k/d)

Kitzingen
od 2800 Pełny lub niepełny etat od 20 godzin/tydzień Biuro domowe

Czy chcesz mieć dużą niezależność i nową, pełną wyzwań rolę w odnoszącej sukcesy i zdrowej firmie? W takim razie zrób z nami kolejny krok na swojej ścieżce kariery. Polecimy Cię naszemu wieloletniemu klientowi, umożliwimy rozpoczęcie pracy i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert).

Możesz również oczekiwać:

  1. Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 2 800 €)
  2. Elastyczne godziny pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin od 20 godzin tygodniowo
  3. Dni pracy w domu
  4. Kompleksowe zapoznanie się z interesującym i zróżnicowanym obszarem odpowiedzialności
  5. Duży potencjał rozwoju i możliwości dalszego szkolenia

Twój profil:

  1. Wykształcenie handlowe (przemysłowe, referent biurowy (m/k/d), referent podatkowy (m/k/d) lub podobne)
  2. Doświadczenie zawodowe w wymienionym obszarze odpowiedzialności
  3. Pewna obsługa pakietu MS Office
  4. Niezależny i zorganizowany sposób pracy

Twoje zadania:

  1. Tworzenie i rejestrowanie not doradztwa płatniczego
  2. Koordynacja fakturowania elektronicznego
  3. Wspieranie księgowania zobowiązań, należności i aktywów (uzgadnianie kont, transakcje płatnicze, monitowanie itp.)
  4. Obsługa reklamacji i not obciążeniowych

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudnimy Cię we właściwy sposób. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97318 Kitzingen
Kununu - Top Company
Kitzingen 97318 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-13