Gép- és berendezéskezelő (m/f/d)

Reiskirchen
Órabér 17,00 €-tól 2 rétegű Állandó szerződés Tervezett felvásárlás az ügyfélvállalatban

Ha pályamódosítást vagy pályakezdőt keres, akkor a legjobb helyen jár!

Jelenleg reiskircheni ügyfelünkhöz keresünk gép- és berendezéskezelőt (m/f/d ) 2 műszakos munkarendbe.

Amire számíthat:

  • Órabér 17,00 €-tól kezdődően, emeléssel.
  • Szabadság és karácsonyi jutalom az IGZ tarifa szerint
  • Akár 30 nap szabadság (a szolgálati idő hosszától függően)
  • "Munkavállalók toboroznak munkatársakat" bónuszok akár 500 euróig terjedő összegben.
  • Állandó munkaszerződés
  • Tervezett átvétel az ügyfél által

  • Ipari fémiparban szerzett tapasztalat és műszaki ismeretek
  • Elvégezett szakképzés a fémiparban vagy gép- és berendezéskezelőként.
  • Hajlandóság 2 műszakban dolgozni
  • Gépjármű a munkahelyre való időben történő bejutáshoz

Az Ön feladatai:

  • Gyártási megrendelések feldolgozása az előírásoknak megfelelően
  • Sajtoló-, hajlító- és CNC-gépek üzemeltetése és felügyelete.
  • Rugók vagy bélyegzett-hajlított alkatrészek gyártása
  • A gépek karbantartása az utasításoknak megfelelően

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.

Ön új állást szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

Munkahely: 35447 Reiskirchen
Reiskirchen 35447 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-06
Beszéljen velünk