Operator maszyn i urządzeń (m/k/d)

Reiskirchen
Wynagrodzenie godzinowe od 17,00 € 2-warstwowy Umowa na czas nieokreślony Planowane przejęcie w spółce klienta

Jeśli szukasz możliwości zmiany lub rozpoczęcia kariery, to dobrze trafiłeś!

Obecnie dla naszego klienta w Reiskirchen poszukujemy operatora maszyn i urządzeń (m/k/d) w systemie 2-zmianowym.

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 17,00 € z możliwością podwyżki
  • Dodatek urlopowy i świąteczny zgodnie z taryfą IGZ
  • Do 30 dni urlopu (w zależności od stażu pracy)
  • Premie "Pracownicy rekrutują pracowników" w wysokości do 500 euro
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Planowane przejęcie przez klienta

Twój profil:

  • Doświadczenie w branży metalowej i wiedza techniczna
  • Ukończone szkolenie zawodowe w sektorze metalowym lub jako operator maszyn i urządzeń
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Pojazd umożliwiający dotarcie do miejsca pracy na czas

Twoje zadania:

  • Przetwarzanie zleceń produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją
  • Obsługa i nadzór nad maszynami do tłoczenia, gięcia i CNC
  • Produkcja sprężyn lub części tłoczonych i giętych
  • Konserwacja maszyn zgodnie z instrukcjami

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.

Ty chcesz nowej pracy, my dokonujemy właściwego zatrudnienia. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 35447 Reiskirchen
Reiskirchen 35447 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-06