Gyártási alkalmazott (m/f/d)

Frankenberg (Eder)
Pótdíjak Állandó szerződés Tervezett felvásárlás az ügyfélvállalatban

Frankenbergi (Eder) ügyfelünk számára keresünk gyártósori munkásokat (m/f/d) előregyártott házak gyártásához, nagyon jó kézügyességgel és szakmai tapasztalattal.

Amire számíthat:

  • Órabér 16,- €-tól, emeléssel.

  • Teljesítménybónusz 20 - 30

  • váltott műszakos prémium 2,5

  • Legjobb lehetőség, hogy az ügyfélvállalat felvegye

  • Állandó munkaszerződés

Az Ön feladatai:

  • Fenntartható elemek gyártása gyártócsarnokban (készházgyártás).

Az Ön profilja:

  • Építőipari szakmai tapasztalat kívánatos

  • Csapatorientált munkavégzés

  • Elkötelezettség és megbízhatóság

  • Hajlandóság 2 műszakban dolgozni (korai és késői műszak).

Amennyiben ez az állásajánlat nem felel meg az Ön elvárásainak, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, és találunk Önnek megfelelő pozíciót!

A Schütze+Seifert több mint 30 éve megbízható partnere a munkavállalóknak és a vállalatoknak a személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-közvetítés területén.

Munkahely: 35066 Frankenberg (Eder)
Frankenberg (Eder) 35066 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-01-18
Beszéljen velünk