Pracownik produkcji (m/k/d)

Frankenberg (Eder)
Dopłaty Umowa na czas nieokreślony Planowane przejęcie w spółce klienta

Dla naszego klienta we Frankenberg (Eder) poszukujemy pracowników produkcji (m/k/d) domów prefabrykowanych z bardzo dobrymi zdolnościami manualnymi i doświadczeniem zawodowym.

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 16,- € ze wzrostem

  • Premia za wydajność 20-30

  • Dodatek za pracę zmianową 2,5

  • Najlepsza opcja zatrudnienia przez firmę klienta

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

Twoje zadania:

  • Produkcja trwałych komponentów w halach produkcyjnych (produkcja domów prefabrykowanych)

Twój profil:

  • Pożądane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej

  • Sposób pracy zorientowany na zespół

  • Zaangażowanie i niezawodność

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (wczesna i późna zmiana)

Jeśli ta oferta pracy nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko!

Schütze+Seifert od ponad 30 lat jest niezawodnym partnerem dla pracowników i firm w zakresie usług personalnych i rekrutacji.

Miejsce pracy: 35066 Frankenberg (Eder)
Frankenberg (Eder) 35066 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-01-18