Gyártási asszisztensek

Herborn
Órabér 13,50 €-tól Részmunkaidő 30 óra/hét Korai és késői műszak Állandó szerződés

Részmunkaidős állást keres gyártási asszisztensként (m/f/d)?

Akkor herborni ügyfelünk a megfelelő hely az Ön számára! Részmunkaidős gyártási asszisztenseket keresünk (30 óra/hét).

Amire számíthatsz:

  • Órabér 13,50 € és 13,70 € között.
  • Munkaidő - 6 óra/nap (8.00 - 14.00 és 14.00 - 20.00 óra között heti váltásban).
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • Különleges éves kifizetések (szabadság és karácsonyi jutalom)

  • Előnyt jelent a termelésben szerzett első munkatapasztalat
  • kézügyesség

Feladatok:

  • A gépek anyaggal való megrakása
  • Műanyag profilok csomagolása

Amennyiben ez az állásajánlat nem felel meg az Ön elvárásainak, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot és mi megtaláljuk az Ön számára megfelelő pozíciót!

A Schütze+Seifert több mint 30 éve megbízható partnere a munkavállalóknak és a vállalatoknak a személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-közvetítés területén.

Munkahely: 35745 Herborn
Kununu - Top Company
Herborn 35745 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-13
Beszéljen velünk