PL

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Asystenci produkcji

Herborn
Wynagrodzenie godzinowe od 13,50 € W niepełnym wymiarze godzin 30 godzin/tydzień Wczesna i późna zmiana Umowa na czas nieokreślony

Szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin jako asystent produkcji (m/f/d)?

W takim razie nasz klient w Herborn jest właściwym miejscem dla Ciebie! Poszukujemy asystentów produkcji w niepełnym wymiarze godzin (30 godzin tygodniowo).

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 13,50 € do 13,70 €
  • Czas pracy - 6 godzin dziennie (8.00 - 14.00 i 14.00 - 20.00 na przemian co tydzień)
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Specjalne roczne płatności (premia wakacyjna i świąteczna)

Twój profil:

  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • sprawność manualna

Zadania:

  • Załadunek maszyn materiałem
  • Pakowanie profili plastikowych

Jeśli ta oferta pracy nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko!

Schütze+Seifert od ponad 30 lat jest niezawodnym partnerem dla pracowników i firm w zakresie usług personalnych i rekrutacji.

Miejsce pracy: 35745 Herborn
Kopiowanie ogłoszeń o pracę Link skopiowany
Kununu - Top Company
Herborn 35745 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-13
Interesuje Cię ta praca?
Porozmawiaj z nami
Porozmawiaj z nami o
Umówić się na spotkanie
Jesteś zainteresowany pracą? W takim razie umów się na spotkanie.