Ingatlangazdálkodási ügyintéző (m/f/d)

Würzburg
38,5 óra hetente Rugalmas munkaidő Intenzív képzés

Nagyfokú függetlenségre vágyik, és kihívást jelentő új feladatot keres egy sikeres és egészséges vállalatnál? Akkor tegye meg velünk a következő lépést, és használja ki kapcsolatainkat. Ajánljuk Önt régi ügyfelünknek, és megkönnyítjük Önnek, hogy egy olyan vállalathoz csatlakozzon, amely értékeli a jó csapatmunkát és az elégedett munkatársakat.

Előnyök:

Szeretné tudni, hogy mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor olvassa el munkavállalói véleményeinket a kununu oldalon (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Ezenkívül számíthatsz még rá:

  1. Vonzó, az Ön igényeihez igazodó javadalmazási csomagot
  2. Átfogó bevezető program
  3. rugalmas munkaidő (38,5 óra/hét)
  4. családias légkör egy modern irodában
  5. jó lehetőségeket a személyes és szakmai fejlődésre

  1. Ingatlanügynöki (m/f/d) vagy jogi asszisztensi képzés, illetve ingatlanügyintézésben szerzett releváns tapasztalat.
  2. Kívánatosak a könyvelési alapismeretek
  3. MS Office magabiztos kezelése, SAP/REFX ismerete előny, de nem elengedhetetlen.
  4. Csapatszellem és kommunikációs készség
  5. Strukturált és önálló munkavégzés

Az Ön feladatai:

  1. Saját kereskedelmi ingatlanportfóliójának kezelése
  2. Kapcsolattartó személy a bérlők és bérbeadók számára
  3. A szolgáltatási díjkimutatások vizsgálata és elkészítése, beleértve a kifogásolási eljárásokat is.
  4. Jogi viták előkészítése és támogatása
  5. A negyedéves és éves pénzügyi kimutatások előkészítő munkálatai

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97084 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97084 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-19
Beszéljen velünk