Raktári alkalmazott (m/f/d)

Buseck
Órabér 14,50 € és 22,28 € között Korai és késői műszak Munkavállalói kedvezmények Állandó szerződés

Szeretne karriert váltani vagy karrierbe kezdeni? Akkor a legjobb helyen jársz! Busecki jó ügyfelünkhöz keresünk azonnali kezdéssel raktári munkatársat (m/f/d) targoncavezetői engedéllyel.

Amire számíthat:

  • Órabér legalább 14,50 €-tól 22,28 €-ig terjedő órabér.
  • Állandó munkaszerződés kiváló elhelyezkedési esélyekkel
  • Ajánlási bónusz akár 500 €-ig

  • Targoncavezetői engedéllyel rendelkezik, és ideális esetben már szerzett vezetési tapasztalatot.
  • Hajlandóság 2 műszakban dolgozni

Az Ön feladatai:

  • Teherautók be- és kirakodása targoncával.
  • Beérkező áruk feldolgozása
  • Általános raktári tevékenységek

Ha ez a pozíció nem teljesen felel meg az elvárásainak, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, és találunk Önnek megfelelő pozíciót!

A Schütze+Seifert több mint 30 éve megbízható partnere a munkavállalóknak és a vállalatoknak a személyzeti szolgáltatások és a munkaerő-közvetítés területén.

Munkahely: 35418 Buseck
Kununu - Top Company
Buseck 35418 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-02-22
Beszéljen velünk