Pracownik magazynu (m/k/d)

Buseck
Wynagrodzenie godzinowe od 14,50 € do 22,28 € Wczesna i późna zmiana Zniżki dla pracowników Umowa na czas nieokreślony

Chcesz zmienić lub rozpocząć karierę zawodową? W takim razie dobrze trafiłeś! Poszukujemy pracownika magazynu (m/k/d) z uprawnieniami na wózki widłowe dla naszego dobrego klienta w Buseck ze skutkiem natychmiastowym.

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od co najmniej 14,50 € do 22,28 €
  • Stała umowa o pracę z dużymi szansami na zatrudnienie
  • Premia za polecenie do 500 €

Twój profil:

  • Posiadasz prawo jazdy na wózek widłowy i idealnie byłoby, gdybyś zdobył już doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany

Twoje zadania:

  • Załadunek i rozładunek ciężarówek za pomocą wózków widłowych
  • Przetwarzanie przychodzących towarów
  • Ogólne prace magazynowe

Jeśli to stanowisko nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko!

Schütze+Seifert od ponad 30 lat jest niezawodnym partnerem dla pracowników i firm w zakresie usług personalnych i rekrutacji.

Miejsce pracy: 35418 Buseck
Kununu - Top Company
Buseck 35418 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-02-22