Részmunkaidős adószakértő (m/f/d)

Kitzingen
€ 1,400-tól Részmunkaidő 20 órától/hét Home office lehetséges

Ön a számok embere, és új, igényes kihívást keres, távol az ügyvédi iroda szürke hétköznapjaitól? Akkor kezdje karrierjét most egy hagyományos és sikeres vállalatnál. Mi ajánljuk Önt ügyfelünknek, lehetővé tesszük a munkakezdését, és a legjobb feltételeket tárgyaljuk ki az Ön számára.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor nézze meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még:

  1. Vonzó javadalmazási csomagot (20 órára 1400 €-tól).
  2. Részmunkaidő heti 20 órától
  3. Otthoni irodai napok
  4. Gondos betanulás a kihívásokkal teli és változatos feladatkörbe
  5. Egyéni továbbképzési lehetőségek

  1. Kereskedelmi képzés (adóügyi ügyintéző (m/f/d), ipari ügyintéző (m/f/d) vagy hasonló) és több éves szakmai tapasztalat.
  2. MS Office magabiztos kezelése
  3. Önálló és körültekintő munkavégzés

Az Ön feladatai:

  1. A kintlévőségek, a kötelezettségek és a vagyonnyilvántartás valamennyi könyvelési feladatának feldolgozása.
  2. Adómegállapítások és adóelőleg-bevallások ellenőrzése
  3. Belső és külső ellenőrzések előkészítése és támogatása
  4. A havi és éves pénzügyi kimutatások elkészítésében való közreműködés
  5. A bankokkal, könyvvizsgálókkal és hatóságokkal folytatott levelezés lebonyolítása

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97318 Kitzingen
Kununu - Top Company
Kitzingen 97318 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-04-13
Beszéljen velünk